Producent kontraktowy suplementów diety

Firma TiFARM świadczy kompleksową obsługę powierzonego projektu począwszy od opracowania technologii, poprzez realizacje. Dostarczamy gotowy produkt zgodny z wytycznymi oraz oczekiwaniami Klienta. W ramach współpracy doradzamy w zakresie doboru sprawdzonych dostawców surowców farmaceutycznych  oraz materiałów.  Świadczymy usługi na własnych surowcach farmaceutycznych lub na materiale powierzonym przez Klienta. Zajmujemy się mieszaniem, konfekcjonowaniem (pakowaniem), etykietowaniem i kapsułkowaniem suplementów.

Kapsułkowaniem suplementów

Dodatkowo zapewniamy dużą elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego zleconego projektu, realizując go zgodne z jego założeniami. Realizujemy małe i duże serie począwszy od przeprowadzenia prób technologicznych. Jako producent kontraktowy suplementów diety i odżywek, dobieramy odpowiednie składniki, dawki oraz formy suplementów.

Zapewniamy najwyższą jakość, doświadczenie, precyzję oraz znajomość rynku.

Sprawdź również:

Kontraktowa produkcja i sprzedaż suplementów diety

Kontraktowa produkcja suplementów diety

Produkcja kontraktowa to inaczej mówiąc produkcja usługowa, produkcja suplementów na zlecenie, produkcja zewnętrzna czy outsourcing produkcji. Kontraktowa produkcja suplementów diety może okazać się rentownym rozwiązaniem, ponieważ obniża koszty, np. poprzez możliwość zatrudnienia mniejszej ilości osób w firmie. Nasza firma dodatkowo zajmie się wszelkimi zagadnieniami logistycznymi.

Taka forma współpracy pozwoli Państwu na zaoszczędzenie czasu związanego z przeszkoleniem zespołu pracowników czy tworzeniem zaplecza technologicznego. TiFARM świadczy kompleksową obsługę projektu, od opracowania receptury suplementu, po docelową realizację, np. kapsułkowanie suplementów. Pomaga w kwestii identyfikacji produktu odpowiedniego dla Państwa firmy. W ramach kompleksowej usługi doradza jak dobrać recepturę preparatu, a zatrudnieni eksperci opracują skład i wygląd produktu tak, aby spełniał wszelkie oczekiwania przyszłego nabywcy. Klient ma możliwość wyboru formy swojego suplementu – zajmujemy się kapsułkowaniem suplementów oraz innymi formami dostępnymi na rynku wedle życzenia naszego Klienta.  Wszystkie te działania pozwolą znacznie ograniczyć ryzyko inwestycji.

Suplementy diety produkcja kontraktowa

Produkcja kontraktowa odżywek oraz suplementów diety na zlecenie gwarantują Państwu uzyskanie najlepszej klasy produktów. Jako producent, zapewniamy selektywny dobór składników zgodnie z wymaganiami klienta oraz profesjonalne pakowanie suplementów diety. Produkcja suplementów diety na zlecenie odbywa się z zastosowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa – nasi Klienci mogą liczyć na zdrowe suplementy i odżywki.

Suplementy diety i odżywki wyprodukowane na Państwa zlecenie są najwyżej jakości. Nad każdym etapem wytwarzania produktu czuwa kontroler jakości, co przekłada się na wysokie standardy produkcji i jakości oferowanych suplementów i odżywek. Wszystkie nasze oferty ze względu na szeroki zakres usług są przygotowywane indywidualnie pod wymogi Klienta. Ufamy, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, osiągną Państwo sukces na wymagającym rynku suplementów diety.

Zapraszamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą.

Specjalistyczna produkcja suplementów diety na zlecenie

Produkty przygotowywane przez TiFARM na zlecenie przedsiębiorstw to połączenie bezpieczeństwa, najwyższej jakości wykonania, skuteczności działania gotowego wyrobu, a także efektywnej współpracy. Zajmujemy się produkcją kontraktową suplementów diety między innymi z myślą o osobach uprawiających sport, ale nie tylko — zawsze dostosowujemy się bowiem do wymagań naszych Klientów. Dzielimy się również wiedzą technologiczną oraz prawną, aby zagwarantować doskonałą jakość produktów umożliwiającą ich bezproblemowe wprowadzenie na rynek zgodnie z obowiązującymi regulacjami.

Produkcja kontraktowa dowolnej ilości suplementów

Usługi naszej firmy to produkcja kontraktowa suplementów diety w oparciu o indywidualne oczekiwania oraz wymagania rynku. Obejmuje to procesy opracowywania składu produktów, doboru składników, wytwarzania czy kapsułkowania. Klienci TiFARM mogą też mieć pewność, że zrealizujemy każde ich zamówienie. Nie mamy bowiem minimum produkcyjnego (MOQ), dlatego jesteśmy w stanie podjąć się zleceń na produkcję dowolnej ilości suplementów diety. Zachęcamy do współpracy!

Dane kontaktowe

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami

609 715 758

sekretariat@tifarm.pl

ul. Jaworowa 24

42-603 Tarnowskie Góry