Kompleksowa obsługa kontraktowa

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kontraktowej suplementów diety, odżywek , suszy roślinnych i innych. Dobieramy surowce, materiały, opracowujemy skład, wytwarzamy produkt, konfekcjonujemy, etykietujemy, projektujemy opakowania i etykiety. W rezultacie otrzymują Państwo produkt w pełni przygotowany do standardów i oczekiwań współczesnego rynku.

1.

Opracowanie składu

Używamy receptur Klienta oraz pomagamy przy optymalizacji składu. Masz pomysł na produkt? Możemy opracować od podstaw nową technologię. Z największą starannością dobieramy surowce, dokładnie opracowujemy skład ilościowy oraz jakościowy. Zapewniamy dostęp do surowców najwyższej jakości. Świadczymy również usługi z powierzonych surowców oraz materiałów Klienta. Nasi Klienci mają świadomość jakości i co najważniejsze – skuteczności wyprodukowanego produktu. Opiniujemy składy ilościowe, jakościowe oraz teksty. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dopuszczenia do obrotu na rynku polskim.

2.

Produkcja

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i nowoczesne zaplecze stanowią gwarancję jakości świadczonych usług produkcyjnych (wytwarzany suplement może być w każdej formie wedle uznania Klienta np. proszek, kapsułka lub inne). Produkcja jest realizowana do i od dowolnego etapu procesu wytwarzania tj. produkcja in bulk, pakowanie do opakowań jednostkowych (butelki, torebki, doypacki, worki i kartoniki) oraz samo etykietowanie gotowego wyrobu/suplementu. Możliwe jest również konfekcjonowanie suszy owocowych i roślinnych (np. ziół) oraz ich rozdrabnianie na mniejsze frakcje. Każde zlecenie realizujemy w oparciu o wdrożone systemy jakości. Cały proces produkcji podlega kontroli jakości wymaganej przez prawo polskie i wspólnotowe.

Branding

Współpracujemy z Klientem podczas całego procesu kreowania nowego produktu. Już na etapie tworzenia receptury wspieramy klienta w doborze grupy docelowej. Doradzamy przy doborze opakowań, pomagamy przy stworzeniu unikalnej identyfikacji marki. Zapewniamy przygotowanie graficzne opakowań i etykiet. Doradzamy przy strategii kampanii reklamowych.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ze względu na różnorodność i szeroki zakres usług każda oferta przygotowywana jest w odpowiedzi na sprecyzowane zapytanie Klienta.